+90 (532) 636 35 88 Yeşilce Mah. Halil Rahman Cad. no: 17 Kağıthane / İstanbul

İz Yapı olarak mantolama, dış cephe kaplama, tadilat, boya ve çatı onarım hizmetini sürdürüyoruz.

İstanbul Boya Badana

İz Yapı Siding olarak uzman kadromuz ile sizlere ev badana boyama işlemlerinde en uygun fiyatlar ve kaliteli işçilik hizmetlerimizi sunmaktayız. Ekibimizin her bir personeli, çekirdekten yetişmiş ustalardır. Boya badana hizmetlerinde sizlere ev ve işyerlerinizde birbirinden güzel renk seçenekleri ve uzman kadromuz ile boya badana hizmetlerimizi eksiksiz olarka yerine getirmekteyiz.

Gündelik hayatımızda en çok kullandığımız alan olan evlerimiz zamanla boyalı duvarlarda kirlenme el izleri gibi görünümü bozan kirlenmeler olmaktadır. Yaz ve kış aylarında oturma düzeni değişmelerinde duvarlarımız çizilir yada ufak çocuklarımız istemediğimiz desenleri oyun sanarak duvarlarımıza çizebilir.

 

 

Bunların giderilmesi ve oturduğumuz evimizin daha güzel bir görünüme kavuşması için ev boyaması yapmamız kaçınılmazdır. Bu durumlar da sizlere boyama fiyatları konusunda uzman kadromuz ile bir telefon kadar yakın bulunmaktayız.

Firmamız en güvenli kaliteli hizmeti sunmaktadır. Uzman kadromuz sizlerden gelen telefon araması sonrasında ücretsiz keşif yaparak sizlere eviniz için en uygun fiyatları sunmaktadır. Ustalarımız belirlenen fiyatın onaylanması durumunda 1 iş günü içerisinde sizlere evlerinizi yeni görünümü ile sunmaktadır.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol