+90 (532) 636 35 88 Yeşilce Mah. Halil Rahman Cad. no: 17 Kağıthane / İstanbul

İz Yapı olarak mantolama, dış cephe kaplama, tadilat, boya ve çatı onarım hizmetini sürdürüyoruz.

Dalmaçyalı Isı Yalıtım Levhası

ÖZELLİKLER

Garantili Isı İletkenlik Katsayısı: Isı iletkenlik katsayısı λD = 0,033 W/mK’dir. Polistren yapısındaki ideal karbon oranı ile standart EPS ısı yalıtım levhalarına oranla %20 daha iyi ısı yalıtım değerine sahiptir.

Yüksek Su Buharı Geçirgenliği: Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir.(µ=20-40) Yapılarda nem, rutubet ve küf oluşumunu engeller.

İdeal Basma Dayanımı: Yapılarda tüm mekanik yüklemelere dayanabilecek yeterliliktedir. Genleşme, büzülme ve duvarların çalışmasından kaynaklanan sıva, boya ve kaplama çatlaklarının oluşmasını önler.

Standart Üretim Yoğunluğu, Kalıcı Gönye Kararlılığı ve Yüzeysel Düzgünlük: Üretimden sonra standartlara uygun olarak dinlendirilerek mükemmel boyut dengesine ulaşır, zamanla gönyeden sapma olmaz.

Su emmeye karşı direnç: Suya karşı yüksek dirençli yapısı ile ısı yalıtım performansını ilk günkü seviyesinde korur.

Siyam Isı Yalıtım Levhası
Capatect Siyam Isı Yalıtım Levhası, TS EN 13163 nolu Isı Yalıtım Malzemeleri Standardı'na uygun olarak üretilen karbonlu polistren esaslı ısı yalıtım levhasıdır. 
 
ÖZELLİKLER

Isı iletkenlik katsayısı λD = 0,032 W/mK’dir.
Yüksek su buharı geçirgenliğine sahiptir. (µ=20-40) Yapılarda nem, rutubet ve küf oluşumunu engeller.
Yapılarda tüm mekanik y”üklemelere dayanabilecek yeterliliktedir. Genleşme, büzülme ve duvarların çalışmasından kaynaklanan sıva, boya ve kaplama çatlaklarının oluşmasını önler
Üretimden sonra standartlara uygun olarak dinlendirilerek mükemmel boyut dengesine ulaşır, zamanla gönyeden sapma olmaz.
 
DEPOLAMA

Serin ve havalandırılmış bir ortamda, direk güneş ışığından, solvent, tiner v.b. ürünlerden ayrı olarak depolanmalıdır.

Taşyünü Isı Yalıtım Levhası

Capatect Taşyünü Isı Yalıtım Levhası, bazalt taşının 1400-1500°C sıcaklıkta eritilmesi ve elyaf lifleri haline getirilmesi ile üretilen, %97 doğal elyaf içeren ısı yalıtım levhasıdır. 
 
ÖZELLİKLER

Isı iletkenlik katsayısı λD = 0,036 W/mK’dir.
Doğal yapısı gereği su buharı geçirgenliği çok yüksektir.(µ=1) Yapılarda nem, rutubet ve küf oluşumunu engeller, zaman içinde bozulmaz, dağılmaz.
Isı yalıtımı ile birlikte yangın ve ses yalıtımı da sağlar. A1 yanmazlık sınıfındadır.
Sıcaklık ya da yüksek nispi nem altında boyutlarında değişim olmaz. Levhalar tam gönyesinde üretilir ve zamanla gönyeden sapmaz.
 
DEPOLAMA

Serin ve havalandırılmış bir ortamda, direk güneş ışığından, solvent, tiner v.b. ürünlerden ayrı olarak depolanmalıdır.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol