+90 (532) 636 35 88 Yeşilce Mah. Halil Rahman Cad. no: 17 Kağıthane / İstanbul

İz Yapı olarak mantolama, dış cephe kaplama, tadilat, boya ve çatı onarım hizmetini sürdürüyoruz.

 Çatınızın onarım ve tadilatı ile çatı izolasyonu konusunda uzman ekimizce size şık ve yepyeni bir çatı teslim edeceğimize, yaptığımız işçilik ve kullandığımız malzemeden memnun kalacağınıza şimdiden teminat veriyoruz.

Çatı sektöründe uzman kadromuz ile çatı tadilat, tamirat, bakım, kaplama ve izolasyon işleri yapmaktayız. Kiremit çatı, ahşap çatı, Shingle ve mebran çatı, ısı, ses ve su yalıtımı ve bunların yanında gökyüzünü evinizin içine davet eden, huzur bulacağınız bir ortam sağlayan çatı dairesi temel işlerimizdendir.Tadilatı yapılacak çatınızın keşfini çıkarıyor, size ürün ve malzeme alternatifleriyle birlikte çeşitli seçenekler sunuyoruz.

Sprey poliüretan çatı alanlarının izolasyonunda uygulaması hızlı, etkin ve tasarrufludur. En üst katta oturan bina sakinleri için kışın soğuk yazın sıcaklık çok büyük sorundur. İzokopük sprey poliüretan tüm bu sorunları çözmek için uygulanmaktadır.

Tavan akıntılarının önüne geçen, soğuğu, yağmuru, sıcağı binanın içine sokmayan bir kimyasal yapıya sahip olan poliüretan sprey, çatı içi kullanımlarda da çok verimlidir. Çatı içi uygulamalarında son kat olduğu için uygulandığı yüzeyin temiz ve rutubetten arınmış olması gerekmektedir.

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol