+90 (532) 636 35 88 Yeşilce Mah. Halil Rahman Cad. no: 17 Kağıthane / İstanbul

İz Yapı olarak mantolama, dış cephe kaplama, tadilat, boya ve çatı onarım hizmetini sürdürüyoruz.

Firmamız , Türkiye’nin ilk (1966) EPS Styropor Yalıtım (Sert köpük-Mantar-Strafor) fabrikasıdır. Konusunda deneyimli ,teknolojiyi yakından takip eden,makine donanımını sürekli yenileyen ve sonucunda ürün yelpazesini genişleterek ,EPS’nin kullanım alanını genişletmeyi ilke edinmiştir.

Enerjinin ne kadar değerli , çevrenin ne kadar önemli olduğu günümüzde ısı yalıtımının yani mantolamanın , ekonomik ve çevresel kazançları aşikardır.Yasalarımız ile de zorunlu hale gelen ısı yalıtımı (mantolama) , BİRSANPOR biothermal ısı yalıtım ürünleriyle en doğru ve en uygun çözümünüzdür.  Üretiminde çevre ve insan sağlığına tehlike oluşturacak hiçbir kompanent bulunmamaktadır. Ayrıca lojistik açıdan nihai tüketiciye yakınlığı ve temin hızı, önemli artılarındandır.

BİRSAN Yalıtım ve Ambalaj San.Tic.A.Ş. kuruluş yıllarından günümüze kadar kaliteden ödün vermeksizin ürettiği ürünlerini ; ISO 9001:2008 , TSE ve CE kalite sistematiği garantisinde , BİRSANPOR biothermal marka ismi ile değerli müşterilerine ulaştırmaktadır. 

E BÜLTEN ABONELİĞİ

Kampanya ve fırsatlardan ilk senin haberin olsun


Kaydol